Language

Aktualności

Aktualności > Wydarzenia
środa 05 maja 2010

Wsparcie z Unii Europejskiej

Obecnie realizujemy projektu Stworzenia platformy usług wyszukiwania, licencjonowania oraz pozyskiwania cyfrowych materiałów graficznych objętych prawem autorskim.

Projekt ten współfinansowanego jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej 8 osi priorytetowej Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013.

Aktualności > Wydarzenia
piątek 30 kwietnia 2010

Line Lab zostało beneficjentem POIG 8.1

Miło nam poinformować, że Firma Line Lab Paweł Wolański uzyskała dofinansowanie na realizację projektu w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Ze względów handlowych nie możemy jeszcze ujawnić szczegółów technicznych i handlowych związanych z wdrożeniem systemu e-usłgu objętych wsparciem, lecz gdy tylko będzie to możliwe rozpoczniemy kampanię informacyjno-promocyjną.?

Z poważaniem

Paweł Wolański

Aktualności > Wydarzenia
środa 28 kwietnia 2010

Po prostu Line Lab

Czym jest? Co robi? Jakie ma cele?

Oto kilka słów o działalności firmy Line Lab.

Możemy śmiało powiedzieć że każdy nasz sukces jest sukcesem naszego klienta i odwrotnie. Akceptujemy tylko sukcesy, dlatego też staramy się w naszą pracę wykonywać z pełną determinacją i zaangażowaniem.

Specjalizujemy się w działalności usługowej wykonując dla naszych klientów zadania związane z poligrafią, doradzając im w zakresie oprogramowania czy współpracujemy w dziedzinie inwestycji związanych z automatyzacją i informatyzacją procesów biznesowych.