Language

Klienci Line Lab

Firmy które nam zaufały i zdecydowały się zlecić nam reazliację swoich projektów potwierdzają naszą solidność,  profesjonalizm i kreatywność.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów – zapraszamy.

 

Biuro Podróży Almatur.

Nasza współpraca ma charakter ciągły. Polega głównie na opracowywaniu i przygotowywaniu treści ogłoszeń prasowych a także projektowaniu i wykonaniu ulotek promocyjnych.

 

 

Tp-Okna

To renomowana firma produkująca najwyższej jakości okna z PCV. Do naszych klientów dołączyli kilka miesięcy temu. Zlecenia realizowane dla firmy TP-OKNA polegały na przygotowaniu kampani promocyjnej opartej na serii ogłoszeń i insertów prasowych.

 

PRESIDENT MEDICAL PST

Współpraca, której celem było przygotowanie ogłoszeń prasowych.

 

Centrum Nieruchomości i Finansów

Dla CniF wykonujemy szereg usług ziązanych zaprojektowaniem i dostarczeniem materiałów firmowych dostosowanych do przyjętego systemu identyfikacji wizualnej firmy. Centrum Nieruchomości i Finansów powierzyło nam także przygotowywanie projektów graficznych.

 

Print Terminal

Z ogólnopolską siecią poligraficzną Print Terminal współpracujemy od kilku miesiecy realizując dla nich zlecenia polegające na składzie publikacji – książek. Print Terminal jest także firmą, dla której opracowaliśmy i zrealizowaliśmy szereg aplikacji itranetowych wspomagających zarządzanie siecią.

 

Studio urody Cameleonia

Kilka projektów i koncepcji graficznych wykonanych dla studia urody Cameleonia. To mały dorobek ale nasza współpraca dopiero się rozpoczyna i z pewnością w przyszłości zaowocuje szerszą gamą wykonanych usług.

For a range of services we CniF ziązanych designing and delivering customized business materials to the system adopted the corporate identity. Property and Finance Centre for us to prepare surface designs.